(0) Кошик: 0

Добрий день, ми - з України 🇺🇦

Друзі, привіт!

Перше і найголовніше, що ми хочемо сказати - ми неймовірно пишаємось кожним українцем і кожним українським бізнесом, який прямо зараз підтримує наших захисників і суспільство! Дякуємо вам, що долучаєтесь - кожен лист із пропозицією задонатити наявні у нас ваші товари місцевим ініціативам - просто 💙💛

Як у нас справи?

1) Наша харківська команда евакуйована, одеська команда частково на місці.

Товари в магазинах Харкова та Одеси - в порядку (за магазином в Харкові ми наглядаємо через камери - жодних ушкоджень там наразі немає).

2) Ми ще не відновили робочі процеси (магазини зачинені і онлайн-магазин наразі не приймає замовлень) - займаємось гуманітарними питаннями та волонтерством, тому щиро перепрошуємо за паузу в обробці листів від вас - на всі питання та пропозиції відповімо обовʼязково!

3) Максимальні зусилля зараз спрямуємо на продажі на ринки Європи, сподіваємось на початку наступного тижня вже стартувати перші активні міжнародні промо кампанії.

Щодо відновлення роботи локально в Одесі та онлайну - поки що спостерігаємо за розвитком ситуації, щоб бути впевненими у безпеці команди та товарів.

Ми зробимо все можливе для того, щоби повернутись до умовної норми і якомога скоріше стартувати виплати для вас, це наш головний пріорітет🙌

Якщо у вас є експертиза по доставці товарів закордон, будемо дуже вдячні за поради, разом ми сильніші!

Як у вас справи?

Друзі, ми хочемо використати наші комунікаційні можливості для того, щоб транслювати ваші персональні історії та мрії в нашій інсті та фейсбуці, в серці нашої утопії - оптимізм та віра у перемогу!

Пишіть нам на u8stock@gmail.com, якщо хочете долучитись, також наша креативна директорка Ніка буде контактувати з вами проактивно, щоб зібрати і опублікувати ваші меседжі.

Обіймаємо вас міцно, стоїмо до нашої спільної перемоги!


Наші новини, посмішки і котики в Instagram: @utopia_8