(0) Кошик: 0

Повернення і обмін

Без зайвих питань!

Ми приймемо повернення або зробимо обмін товарів протягом 14 днів без з'ясування причин - звичайно, якщо товар підлягає поверненню або обміну згідно із українським законодавством.

В окремих випадках ми дозволяємо повернення та обмін товарів, щодо яких українське законодавство не передбачає повернення: прикраси, деякі шкарпетки (але тільки якщо пакування несумісне із використанням - із міркувань гігієни).

Детальні умови повернення для кожного товару наведені на сторінці товару - у правому сайдбарі.

Повернути замовлення можна у наших магазинах або Новою Поштою. Відправлення повернень Новою Поштою - безкоштовне для тебе. Алгоритм детально описали нижче (все просто, але якщо раптом не розберешся - ми допоможемо!). Повернення коштів відбудеться протягом 1-3 робочих днів з момента отримання нами повернення (тим способом, яким відбулась оплата).

Для нас важливо, щоб твоя покупка подобалась.

Алгоритм повернення

1️⃣ Будь ласка, напиши або зателефонуй нашій команді, щоб погодити спосіб повернення товарів та коштів.

2️⃣ Заповни у магазині або додай до відправлення повернення Заяву (у роздрукованому або рукописному варіанті і додай потрібні за законом ідентифікуючі документи - можна просто фото). Ми працюємо повністю в рамках законодавства та кожен чек реєструємо в податковій (фіскалізуємо) згідно до правил, введених урядом у 2020 році. На жаль, податкова вимагає в обов’язковому порядку надавати ці документи, ми були б раді уникнути бюрократії, але не можемо.

3️⃣ Завітай до нас в магазин або відправ поверення Новою Поштою на дані, які повідомить тобі наша команда.

Для оформлення повернення Новою Поштою: 1. обери опцію «Легке Повернення» у розділі «Керувати посилкою» накладної, за якою замовлення до тебе приїхало, 2. обери причину зі списка запропонованих 3. створи нову електронну накладну та відправ товар нам. Повернення коштів відбудеться протягом 1-3 робочих днів з момента отримання нами повернення (тим способом, яким відбулась оплата).

4️⃣ Щойно ми отримаємо повернення Новою Поштою, оплату буде передано на повернення, кошти надійдуть від 15 хвилин до кількох діб. Повернення коштів при поверненні підчас особистого візиту в магазин відбувається миттєво готівкою або через термінал відміною оплати.

Наші новини, посмішки і котики в Instagram: @utopia_8