(0) Кошик: 0

Розкажемо вашу історію 🎱

Привіт, друзі!

Ми вже деякий час готуємо окремий розділ на сайті, присвячений історіям брендів. Раді повідомити: він готовий для запуску і потребує лише одного - ваших історій 👯‍♀️

Чому ми потребуємо трошки більше інформації, ніж ви вже нам передали в анкеті?

Ми хочемо, щоб він був дійсно цікавим - щоб "прогулянка" цим розділом не зводилась до переліку логотипів та бренд-неймів. Щоб наша з вами аудиторія відчувала, що по той бік виробничого циклу - не просто незнайомці, а словами W B Yeats - friends they haven't yet met.

Яка інформація нам потрібна?

1. Фото вас, вашої команди або виробничого процесу за вашої участі (бажано близького або середнього плана).

2. Цитата на 2-3 речення (прямою мовою) про вас, ваші цінності, вашу творчу команду (зауважте, будь ласка, не просто концепцію бренду). Нашу аудиторію цікавлять не тільки ваші круті речі, а й ви самі❤️

Що буде далі?

Щойно ви надасте інформацію, ваш бренд з'явиться у переліку, і відвідувачі зможуть переходити на саме вашу сторінку окремо (ця сторінка поки що не публічна, там - приклади можливого оформлення): https://utopia8.ua/brands.

Після цього ми зможемо створювати контентні проєкти про вас - наприклад серію сторіс або підбірки в інста та інших соц мережах (в нас великі контентні плани!).

Чекаємо на матеріали на u8stock@gmail.com!

Наші новини, посмішки і котики в Instagram: @utopia_8