(0) Кошик: 0

Бренди 👯‍♀️

В UTOPIA 8 ми продаємо речі, які створюють твої друзі.

Прикраси від дизайнерки, з якою тебе познайомили на рейві. Шкарпетки від бренду, створеного твоїм колишнім однокласником. Рюкзаки від хлопців, з якими ти працювала над спільним проєктом. Книги від видавництва, де працює твоя колишня.

Коротше, одного культурного поля ягоди 🎱

Chereshnivska

CHERESHNIVSKA - це команда творчих людей, відкритих до різноманітних експерементів та колаборацій. У нас своє невеличке виробництво в якому кожна річ від початку до кінця виготовляється одним майстром. Більшість виробів мають унікальні принти, що розробляються під тематику кожної колекції. Принти створює дизайнерка бренду Анастасія Розова.

Danse Danse

Ми створили марку одягу спочатку, напевно, навіть не знали навіщо. Так, ми хотіли самі собі шити одяг, так, ми хотіли продавати його друзям, але чіткого шляху і плану не було. Головні цілі з'явилися пізніше - зараз Danse Danse ставить за мету підтримувати клубну культуру, діджеїв, продюсерів які пишуть електронну музику. У планах створити свою серію невеликих івентів і ще більше взаємодіяти з музикою.

with love outta the dancefloor 🖤

Femka.ua

Я обожнюю вечірки, стару музику та речі оversize.
Бренд заснували у 2020 році під час суворих карантинних обмежень. Все почалося з ранкової кави. Я (Саша) - прокинулася з думками, що більше не хочу бути журналісткою. Мені стало сумно від цього, але треба було щось робити, а не тільки сумувати. Мій поганенький настрій закінчився з чашкою кави, бо я людина, котра дуже швидко приймає рішення. Тож я скористалась гуглом і запитала: Що робити, якщо втратив себе?. Приблизно через годину я вирішила, що треба звернути увагу на свої хобі, але я не впевнена, що шопоголізм можна назвати так (*я була шопоголіком, в класичному розумінні цього слова). Отже, саме так до мене прийшла ідея свого бренду. І вже наступного дня взявши машину, кілька друзів та ту саму ранкову каву я вирушила на пошуки цеху і близько 19:00 години - цех мрії був знайдений.

hoffman

У Hoffman є правила, яким бренд непохитно слiдує. Це неповторність колекцій та свобода руху за рахунок єдиного розміру

Ми створюємо класичний одяг з нотою бунтарства ⛔️

Inspired Bags

Ми не просто про шопер з принтом, ми про шопер, який несе внутрішню цінність для людини, бо він є тим самим раптовим щоденним нагадуванням, що: it's okay. you will be okay. you got this. І це для нас найважливіше, бути другом і бути тими, хто розуміє.

M1R

Мій бренд - це поєднання зручного і в цей же момент нарядного одягу: ти можеш вийти вранці гуляти з собакою, зустрітися з друзями на каву, попрацювати і закінчити день вечіркою не переодягаючись.

Роблю те, в чому самій хотілося б ходити і ділюся цим з вами.

Manuscript

Це було у 2016 році. Ідея створення бренду була на поверхні і є продовженням нас. Саме тому ми захопилися ідеєю розповісти якомога більшій кількості людей про витвори видатних художників через обкладинки скетчбуків, а відкрита палітурка є невід'ємною частиною зручності користування. Ми надихаємо людей мислити інакше, мотивуємо на нові звершення та виплески творчості.

ouch!

Привіт! Це Віка та Віка 💅

Ми генеруємо ідеї та разом з ілюстраторками, дизайнерками, керамістками та іншими мисткинями створюємо продукти, якими б хотіли користуватись особисто, але не знайшли аналогів у продажу.

Як це працює? Всі продукти ми створюємо у колабораціях з майстринями. Інколи реалізуємо наші ідеї, інколи - ідеї мисткинь.

Мисткині одразу отримують оплату за роботу, не переймаються як знайти покупця та працюють над особистими проєктами.

Наша колаборація з полтавською керамісткою дала можливість для неї придбати особисту піч для випалу виробів, а для нас - створити посуд, який ми хотіли поставити на свої полички ❤️

Siayvo

Давайте робити красиве і бути красивими, бо саме естетика формує нашу етику.

some_urban_monk

Вітаю! 🖐 Я Марінка, займаюсь крафтовим шовкодруком - і це творча частина мого проєкту, тут я спостерігаю ідеї про гармонійні аспекти життя і перебуваю в ніжному магічному коннекшені із людством через творчість. Друга частина мого проєкту — це практичний одяг, на який я наношу ці зображення; речі дизайнимо і відшиваємо в нашому маленькому сімейному ательє.

Vdokh

ВДОХ - це любов і життя. Навіть роботою цю справу назвати не можу. З осені 2020 бренд став активно рости завдяки інстаграму. Про нас стали впізнавати все більше стильних і креативних людей. Вони відмічали нас на фото і все більше стали до нас приєднуватися.

10 липня 2021 року нам виповнилося 4 роки і я, нарешті, можу сказати, що це справа приносить мені море задоволення!

Наші новинки, посмішки і котики в Instagram: @utopia_8