(0) Кошик: 0

Співпраця із UTOPIA 8 - перші кроки і важлива інформація

Привіт, друзі!

Тут ми зібрали всю інформацію, важливу для початку нашої з вами співпраці та ефективних комунікацій. Будь ласка, збережіть це посилання🙏

Оформлення співпраці

1. За цим посиланням можна знайти наш шаблон договору про співпрацю. Щойно ви із ним ознайомитесь, і ми обговоримо всі можливі зауваження, ми зробимо для вас окрему копію і попросимо додати дані вашого ФОП або ТОВ у режимі рецензування.

2. Після цього ми завантажимо договір для підписання через сервіс Вчасно. Якщо ви ще не зареєстровані там - будь ласка, зареєструйтеся (це просто і швидко). Для того, щоб виставити для вас договір на підписання, нам потрібна буде тільки ваша поштова адреса у цьому сервісі.

Якщо ви поки що не оформлені як підприємець, будь ласка, повідомте нас про це, щоб ми узгодили способ розрахунків із вами.

Знайомство та анонсування

Щоб наша команда могла налаштувати із вами комунікацію та цікаво розповісти про вас безпосередньо покупцям / у соціальних мережах / на нашому сайті, будь ласка, заповніть нашу анкету за цим посиланням. Це може зайняти приблизно 20-30 хвилин, але ми дуже просимо додати туди максимум корисної інформації - це важливо для підтримки наших з вами продажів.

Звіти та оплати

Після отримання першої поставки ми зробимо для вас окрему папку на google drive. Щомісяця приблизно з 5 по 10 число ми автоматично завантажуємо туди файл зі звітом про ваші продажі і відправляємо смс-повідомлення про це.

Після завантаження звітів ми формуємо план оплат і протягом 5-10 днів відправляємо оплати на розрахункові рахунки. Зауважимо, що якщо у вас немає ФОП / ТОВ, і ми проводимо для вас оплати на картку фіз. особи або готівкою, дату оплати ми будемо узгоджувати із вами окремо при складенні плану розрахунків (тому що такий неофіційний спосіб співпраці потребує додаткових дій із бронювання готівки для вас).

Дані для відправлень і накладні

Наші постійні дані для відправлень можна знайти за посиланням. Єдине, що нам потрібно буде узгодити, - який спосіб доставки ми з вами обираємо: на відділення (для більш легких посилок) або на адресу (для об'ємних або важких).

Дуже просимо надсилати нам накладні в електронному вигляді - так ми зможемо швидше обробити поставку і швидше перейти до продажів, шаблон накладної для прикладу - за цим посиланням.

Комунікації

Щоб відповідати на ваші питання максимально оперативно, в нас є 2 спеціалізовані поштові скриньки:

u8stock@gmail.com - для питань, пов'язаних із товаром (накладні, замовлення, повернення, звірки і таке інше).

u8money@gmail.com - для питань, пов'язаних із розрахунками, договором, та змінами реквізитів (оперативно відповідаємо щопонеділка, щосереди та щоп'ятниці).

Ці поштові скриньки обробляються відразу кількома співробітниками для того, щоб пришвидшити наші відповіді (і мати в історії діалогу усі потрібні дані для цього), тому ми дуже просимо писати на відповідну скриньку із відповідних питань🙏


Наші новини, посмішки і котики в Instagram: @utopia_8