(0) Кошик: 0

Оплати та договори - комунікації з UTOPIA 8

Друзі, привіт!

Щоб оперативніше комунікувати з вами із питань розрахунків та договорів ми додали нові процедури і інструменти.

1) Ми додали office hours із питань розрахунків - понеділок, середа та п'ятниця щотижня.

У ці дні ми проводимо оплати та оперативно відповідаємо на ваші питання щодо погодження дати розрахунків, документального оформлення співпраці та всіх інших питань, пов'язаних із оплатами.

2) Вже працює виділена поштова скринька u8money@gmail.com для комунікації із питань оплат та договорів.

На всі листи за цією адресою ми відповідаємо протягом office hours - тобто час очікування відповіді у ці дні буде мінімальним, а в інші дні час відповіді від нас не буде складати більше за 1 робочий день з моменту отримання листа.

Тримати у фокусі особисті діалоги у безлічі різних каналів стає дедалі важче у міру нашого зростання, тож нам важливо, щоб у вас завжди був надійний канал, де ви точно отримаєте відповідь у передбачуваний термін.

3) Тепер із нами можна вести електронний документообіг у Вчасно - таким чином, не потрібно витрачати час та гроші для отримання підписаних примірників.

Окрему увагу хочемо звернути на те, що оплати на розрахунковий рахунок за договором із ФОП або ТОВ - це найшвидший та найстабільніший спосіб перерахунку коштів від нас, тому що він не потребує резервування (і дуже завчасного планування) готівки для неофіційних оплат фізичним особам - не підприємцям.

Будь ласка, напишіть нам на u8money@gmail.com - ми погодимо договір за вашим або нашим стандартним шаблоном, якщо у вас є ФОП / ТОВ.

Наші новини, посмішки і котики в Instagram: @utopia_8