(0) Cart: 0

FAQ

Скільки коштує доставка?

Вартість доставки Новою Поштою варіюється в межах 40-80 грн, вона залежить від ваги, об'єму та оціночної вартості твого замовлення. Самостійно її можна розрахувати на сайті Нової Пошти https://novaposhta.ua/ru/delivery, а також із нашою командою підтримки в Telegram Bot або Facebook Messenger Bot з 10 до 19 щодня. Для отримання інформації про вартість міжнародної доставки зв'яжися з нами зазначеними вище способами, будь ласка.


Коли моє замовлення буде відправлене?

Щойно ми отримаємо твоє замовлення, ми відразу почнемо працювати над ним! Всі замовлення підлягають перевірці та затвердженню комплектації, це може зайняти від 15 хвилин до 24 годин. Зверни увагу, ми не здійснюємо міжнародну доставку по суботах, неділях або у святкові дні. Міжнародні замовлення, розміщені в п'ятницю після 15:00, в суботу або неділю, будуть оброблені нашою командою на наступний робочий день.

Ви робите міжнародну доставку?

Так! Ми відправляємо в більшість країн світу і приймаємо оплату онлайн з будь-якої карти Visa або Mastercard через безпечний сервіс Liqpay. Для отримання інформації про методи міжнародної доставки напиши нам в Telegram Bot або Facebook Messenger Bot з 10 до 19 щодня.

Чи можу я змінити замовлення після того, як воно було відправлене?

Так! Ми можемо відредагувати склад або змінити деталі твого замовлення в будь-який час перед відправкою. Якщо це те, що ти хочеш зробити, напиши нам на care@utopia8.ua якомога швидше!

New arrivals and our team in Instagram: @utopia_8